Wychodząc naprzeciw coraz większemu zapotrzebowaniu na noclegi w Raciborzu, proponujemy Państwu wynajem luksusowych apartamentów w centrum miasta. Zapewniamy noclegi i zakwaterowanie w samym sercu Raciborza. Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą, łączącą wynajem mieszkań, wysoki komfort i doskonałą lokalizację, z atrakcyjną ceną. Nasze nowocześnie wyposażone, przestronne apartamenty są znakomitą alternatywą dla takich obiektów, jak hotel czy motel, w których nie brak drogich, a jednocześnie ciasnych pokoi. Niezależny apartament zapewni Państwu prywatność oraz domową atmosferę, abyście mogli Państwo poczuć się jak we własnym domu. Idealna lokalizacja, funkcjonalnie urządzone wnętrza i wysoki standard to gwarancja wygody pobytu.

Bardzo dogodne położenie apartamentów czyni je atrakcyjnymi zarówno dla ludzi biznesu, jak i turystów szukających noclegu w centrum Raciborza. Poza bliskością Rynku i Starego Miasta, nasze mieszkania znajdują się w centrum życia kulturalnego, kin, muzeów oraz innych atrakcji, zapewniających udany pobyt w Raciborzu. Naszą działalność opieramy o najwyższej jakości usługi, dbając o komfort i wygodę każdego naszego gościa.
Wierzymy, że mieszkanie w Raciborzu będą Państwo wspominać z największą przyjemnością, niezależnie czy pobyt będzie liczony w dniach, tygodniach czy miesiącach.


Zapraszamy!

Apartamenty nr. 7, 13, 16

Apartament nr. 17